جاده یزد-تهران، نرسیده به پمپ بنزین حاجی آباد
035-8413868

شرکت اسفنجرد یزد

شرکت اسفنجرد یزد در سال 1396 تاسیس و با بررسی نیاز کشور و با تکیه بر دانش متخصصین خود در حوزه مهندسی مکانیک و ماشین سازی، نسبت به تولید اولین مینی دامپر ایرانی با نام تجاری کارالودر اقدام نمود. ماشین فوق در حوزه‌های صنعتی، عمرانی، دامداری، کشاورزی، معدنی و … کاربردهای مفیدی داشته و با در نظر گرفتن بازخورد از مشتریان خود نسل‌های بعدی آن را طراحی، تولید و روانه بازار نموده است که هم اکنون حجم وسیعی از نیازهای مشتریان را در حوزه‌های مختلف برآورده ساخته است.

امروزه، شرکت اسفنجرد یزد با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته تولید، بخش تحقیق و توسعه فعال و شبکه گسترده بازاریابی و فروش، طیف متنوعی از ماشین‌آلات مکانیکی را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت متعهد است با تلاش و کوشش بی‌وقفه همکاران خود، در جهت رشد و شکوفایی صنعت ماشین سازی در ایران گام بردارد و سهم بسزایی در ارتقای سطح کیفی و کارایی صنایع مختلف کشور ایفا کند.

جوایز و افتخارات

توسعه و ساخت

پروژه های مهندسی و ساخت

پروژه های مهندسی و ساخت شرکت اسفنجرد که بنا به سفارش مشتریان از ابتدا طراحی و تولید گردیده است.
شما می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما، پروژه خود را برای ما ارسال نمایید.

Image
شرکت اسفنجرد یزد

شرکت اسفنجرد یزد تولیدکننده انواع ماشین آلات صنعتی، عمرانی و کشاورزی در سال 1396 تاسیس گردید و با بهره گیری از تیمی آینده نگر، کارکنانی خلاق و علاقه‌مند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تولید، فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی، عمرانی و کشاورزی آغاز نمود و با بهره گیری از دانش و نبوغ متخصصان خود گامی بلند در راستای تحقق بومی سازی تکنولوژی روز دنیا و تولید ملی برداشته است.