بازدید جناب آقای دکتر ریاحی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از شرکت تولیدی اسفنجرد یزد

بازدید جناب آقای دکتر ریاحی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از شرکت تولیدی اسفنجرد یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمد حسین ریاحی در حاشیه بازدید از شرکت اسفنجرد گفت: این شرکت با دریافت مبلغ 27 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از محل منابع اشتغال روستایی و عشایری زمینه اشتغال تعداد 40 نفر بطور مستقیم و تعداد 80 نفر بطور غیر مستقیم را فراهم نموده است.

وی افزود: مینی دامپر و دستگاه کارالودر از تولیدات اصلی این شرکت محسوب می شود که با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته، مهندسین جوان و نیروی کار ماهر در حال فعالیت می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ایجاد اشتغال را از اهداف اصلی طرح های استغالزا عنوان کرد و گفت: تسهیلات اشتغالزای روستایی و عشایری با هدف حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار می گیرد.

این مقام مسئول استانی خاطرنشان کرد: متقاضیان و صاحبان صنایع که می توانند با ارائه طرح های مناسب در مناطق روستایی و عشایری اشتغال ایجاد کنند و در موارد خاص شرکت های پیشرو که نقش ساماندهی زنجیره محصولات و خدمات را ایفاء می نمایند، مشمول بهره مندی از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی خواهند شد.

گفتنی است شرکت اسفنجرد در حاجی آباد رستاق واقع در شهرستان اشکذر احداث شده است.